Category Podjazd

Kostka brukowa- wzory układania dla wymagających

 kostka brukowa wzory układania Kostka brukowa, wzory układania, a i samo układanie może być nieco problematyczne, tym bardziej gdy ktoś się na tym nie zna. Warto zatem zapoznać się z pewnymi podstawami, dzięki którym końcowy efekt będzie nie tylko odporny na uszkodzenia mechaniczne itd., ale także, a może nawet przede wszystkim ładny. W końcu powyższy materiał daje tyle możliwości projektowych, że aż żal z tego nie skorzystać.

Read More

Kostka brukowa i nowoczesne ogrody – Katowice i inne miasta

ogrody katowiceCzy rzeczywiście kostka brukowa jest najczęściej wykorzystywana, jeśli chodzi o nowoczesne ogrody? Katowice, Gliwice i inne śląskie miasta potwierdza, że tak, ludzie przekonują się doń w zastępie do innych materiałów budowlanych. Oczywiście w pierwszej kolejności stawia się za jej pośrednictwem drogi i mosty, ale to nie koniec, ponieważ znajdziemy ją również na terenach posesji prywatnych. Chodniki, ścieżki, garażowe podjazdy – naprawdę można by wymieniać w nieskończoność.

Read More

Różnorakie wzory kostki brukowej – co wybrać?

wzory kostki brukowejWitam ponownie wszystkich czytelników zainteresowanych moim blogiem, a także wszystkie nowe osoby, które trafił na tę stronę. Dziś zajmiemy się zagadnieniem związanym ściśle z budową elementów w ogrodzie, przed domem, parkingu…bo tylko tam, prywatnie przyda nam się kostka brukowa. Mi konkretnie nie chodzi o sam surowiec, gdyż jest on bardzo dobrze znany i ceniony przez wszystkich zarówno producentów, jak i klientów, czyli nas samych – dzisiaj będzie się rozchodziło o wzory kostki brukowej, których na rynku jest masa. Z jednej strony to dobrze, z drugiej natomiast – potem nie wiadomo co będzie dla najlepsze i najbardziej korzystne w powiązaniu z dotychczasowym otoczeniem.

Read More